Sauna, yılların biriktirmiş olduğu zararlı toksinlerden kurtulmanızı sağlar. Hem vücudunuzdaki ağırlığı atmış olursunuz hem de zararlı toksinleri ter ile dışarı çıkarmış olursunuz. Biraz buhar odasına benzerliğiyle öne çıkar, fakat hamam tamamen vücudu yıkama ve ayrı bir temizlik yoludur. Bütün terinizi güzelce attıktan sonra bir de masaj ile vücudunuzu rahatlatırsanız yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız özel kömürler ve sobalar ile daha da farklı bir keyif yaşamanız olası.

 

sauna

 

Birçok sauna kullanıcısına sorduğumuz soru da ter ile kendilerini hafiflettikten sonra güzel bir masaj yaptırıyorlarmış. Size tavsiyemiz bu ikiliyi birleştirip ara sıra yaptığınız taktirde bize hak vereceksiniz. Tabi hamam ziyaretinide unutmayın. Eğer evinizin bölümleri az da olsa bu iki alan ihtiyacınızı karşılıyorsa, odalarınıza yaptırmayı düşünebilirsiniz. Bu sayede evden çıkmadan istediğiniz zaman keyfini çıkartabilirsiniz. Bizden teklif almadan imalat yaptırmayın. Sağlıklı günler diliyoruz.

 

KOZA SAUNA


Bizim İşimiz Sauna ve Sauna İmalatı

SAUNA denilince akla gelen ilk firma olabilmek tutku ve hedefimizdir.Tüm SPA merkezlerinin tercihi ve bu hedef doğrultusunda malzeme ve işçilik söz konusu olduğunda kaliteden ödün vermediğimizi yaptığımız ve yapacağımız projelerde birlikte tecrübe edebilmek dileğiyle. Tüm sauna ve imalatı konularında hizmet vermekteyiz.

Bize Ulaşın

Adres: Halil Rıfat Paşa Mh. Yüzer Havuz Sk. B Blok Perpa İş Merkezi 1B/281 Şişli/ İSTANBUL

Telefon: 0212 220 66 88 - GSM: 0532 589 60 88

E-Posta: info@kozasauna.com

Web: http://www.kozasauna.com