Sauna insan sağlığı açısından yılda 1-2 kez önerilen bir zararlı toksinleri vücuttan atma uygulamasıdır. Özel olarak üretilmiş ahşap bir kabin içerisine girerek sıcak bir ortamda vücudun terlemesi ile atılan zararlı toksinler vücudu rahatlatmaktadır. Genel de spa merkezlerinde, hamamlarda ve spor salonlarında bulunan saunayı evinizde de bir odanızda yer açarak rahatlıkla bu keyfi yaşayabilirsiniz. Kişisel kullanım olarak rahatça evinizde kullanarak terinizi ve zararlı toksinleri atabilirsiniz.

İthal  C€ Belgeli Ürünler

İmal ettireceğiniz sauna’da en önemli konu kullanılan malzemelerin kalitesi ve kullanılacak olan soba, kömür gibi ürünlerdir. İstanbul’da sauna imalatı olarak gerçekleştirdiğimiz sayısız sauna referansımız ile bu isteğinizi en uygun ve en kaliteli koşullarda üretmekteyiz. Fiyat alırken ayırdığınız bir oda veya köşenin m2’si önemlidir. Ayrıca fiyat konusunu değiştiren diğer etkenler, soba ve kullanılacak aksesuarlardır.

İstanbul Sauna İmalatı

Sadece İstanbul değil, tüm Türkiye’nin hamam ve buhar odası imalatçısı olmaktan gurur duyuyoruz. Her şehre yayılan referanslarımızı referanslar sayfamızdan inceleyebilir, diğer ürün ve hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz. Sadece sauna olarak değil, buhar odası ve hamam imalatı da yapmakta olup, aksesuar veya tamir odaklı hizmette vermekteyiz. İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Her türlü konuda bilgi almak ve danışmak için bizi aramaktan çekinmeyiniz. İmalat için kullanılan bütün malzemelerimiz ithal olup C€ uygunluk belgesine sahiptirler.


Bizim İşimiz Sauna ve Sauna İmalatı

SAUNA denilince akla gelen ilk firma olabilmek tutku ve hedefimizdir.Tüm SPA merkezlerinin tercihi ve bu hedef doğrultusunda malzeme ve işçilik söz konusu olduğunda kaliteden ödün vermediğimizi yaptığımız ve yapacağımız projelerde birlikte tecrübe edebilmek dileğiyle. Tüm sauna ve imalatı konularında hizmet vermekteyiz.

Bize Ulaşın

Adres: Halil Rıfat Paşa Mh. Yüzer Havuz Sk. B Blok Perpa İş Merkezi 1B/281 Şişli/ İSTANBUL

Telefon: 0212 220 66 88 - GSM: 0532 589 60 88

E-Posta: info@kozasauna.com

Web: http://www.kozasauna.com