sauna-fiyatlarıSauna, sağlığa faydalı olarak terleme yolu ile vücuttaki toksin maddeleri atarak rahatlamanızı sağlar. Artık rahatça evlerinizin belirli bir odasına sauna imalatı yaptırabilirsiniz. Koza Sauna olarak yıllardır sauna, hamam ve buhar odası imalatı yapan firmamızdan sauna fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz. Sauna yaptıracağınız odanın metrekaresine ve kullanılacak malzemeye göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Sauna yaptırmak istediğinizde 0212 220 66 88 numaradan bize ulaşabilir çekinmeden bilgi alabilirsiniz.

Saunanın faydaları anlatmakla bitmez, gerek sağlık olarak, gerek rahatlama olarak bir ferahlık sağlar. Vücuttaki zararlı toksinleri atarak vücudunuzu rahatlatır, kan dolaşımınızı düzenler ve bir hafifliğe kavuşursunuz. Sauna fiyatları genel olarak malzeme ve işçilik kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin kullanılacak kömür sobaları vs. fiyatta en etkin malzemedir. Sauna içerisinde kullanacağınız birden fazla dekoratif malzeme vardır.  Ürünler sekmesinden ısıtıcılar alanını inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Genelde Narvi NC vb. ürünler kullanılmaktadır.

SAUNA FİYATLARI İÇİN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

Sauna ürünleri alanından aksesuarlar kategorisini incelediğinizde sauna fiyatları nı etkileyen dekora göre sauna imalatı gerçekleşir. Sauna yastığı, sauna menfezi, sauna klepesi, sauna aplikleri, sauna fırçası, sauna saati, sauna taşı vb. birçok ürün ve aksesuar bulunmaktadır. Hamam ve buhar odası imalatından farklı olarak ahşap ürünler kullanıldığından fark edilir bir fark mevcuttur.

Hamam imalatında daha çok mermer ürünler kullanıldığından sauna ile gözle görülür bir fark mevcuttur. Hamam daha çok özel bir düzenle ısıtılıp sıcak ve soğuk su ile yıkanma için üretilen bir yapıdır. Hamamın tarihi antik Romalılara kadar uzanır. Buhar odası ise ister kuru ister buhar yolu ile ıslak olarak vücuttan toksin atmanın en kolay yollarından biridir.

Sauna fiyatları için 0212 220 66 88 ve 0532 589 60 88 numaralı telefonlardan bize ulaşarak en doğru fiyatı alabilir gerekirse yerinde keşif hizmetimizle gerçek fiyat bilgisi edinebilirsiniz. Ayrıca hamam imalatı ve buhar odası imalatı için de çalışmalarımız aynı kalite ve titizlikte mevcuttur.


Bizim İşimiz Sauna ve Sauna İmalatı

SAUNA denilince akla gelen ilk firma olabilmek tutku ve hedefimizdir.Tüm SPA merkezlerinin tercihi ve bu hedef doğrultusunda malzeme ve işçilik söz konusu olduğunda kaliteden ödün vermediğimizi yaptığımız ve yapacağımız projelerde birlikte tecrübe edebilmek dileğiyle. Tüm sauna ve imalatı konularında hizmet vermekteyiz.

Bize Ulaşın

Adres: Halil Rıfat Paşa Mh. Yüzer Havuz Sk. B Blok Perpa İş Merkezi 1B/281 Şişli/ İSTANBUL

Telefon: 0212 220 66 88 - GSM: 0532 589 60 88

E-Posta: info@kozasauna.com

Web: http://www.kozasauna.com